Contact

Contact

Contact

Contact

Wil je graag een van onze medewerkers spreken?

Dat kan! In het onderstaande overzicht vind je alle contactgegevens per Koflexwerk-vestiging. Tot snel!

Hoofdkantoor
Hoogstraat 29,
5462 CW Veghel
Telefoon: (088) 74 70 200
info@koflexwerk.nl
Routebeschrijving Wie werken hier
Veghel
Hoogstraat 37,
5462 CW Veghel
Telefoon: (088) 74 70 200
veghel@koflexwerk.nl
Routebeschrijving Wie werken hier
Recruitment
Hoogstraat 29,
5462 CW Veghel
Telefoon: (088) 74 70 200
recruitment@koflexwerk.nl
Routebeschrijving Wie werken hier
Zaandam
Provincialeweg 158-160,
1506 ME Zaandam
Telefoon: (088) 74 70 240
zaandam@koflexwerk.nl
Routebeschrijving Wie werken hier
Leidschendam
Nieuwstraat 18A,
2266 AD Leidschendam
Telefoon: (088) 74 70 230
leidschendam@koflexwerk.nl
Routebeschrijving Wie werken hier
Amersfoort
Hendrik van Viandenstraat 10,
3817 AB Amersfoort
Telefoon: (088) 74 70 270
amersfoort@koflexwerk.nl
Routebeschrijving Wie werken hier
Best
Magazijnweg 17,
5683 CV Best
Telefoon: 088 747 02 10
best@koflexwerk.nl
Routebeschrijving Wie werken hier

Versnel je carriere

Breng jouw groeipad in kaart. Waar ben je al goed in en wat zijn jouw ontwikkelmogelijkheden? Samen maken we jouw ambities inzichtelijk en stellen we een plan op om jouw carrièrewensen waar te maken.